Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Dolnośląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Działania:

Pomoc żywnościowa – to bardzo ważny obszar działania w naszym oddziale. Od wielu lat bardzo aktywnie uczestniczymy w akcjach mających na celu dostarczanie żywności do osób potrzebujących. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych wolontariuszy przy współpracy z Bankami Żywności, kiedy to zbieramy podstawowe produkty żywnościowe, a następnie rozdajemy je najbardziej potrzebującym rodzinom.

Pomoc odzieżowa – to nic innego jak zbiórka odzieży dla osób potrzebujących. Organizujemy zbiórki ubrań – szczególnie w okresach jesienno-zimowych, kiedy wzrasta zapotrzebowanie na ciepłe kurtki, swetry czy buty. Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli udaje się zebrać dużą ilość dobrych, niezniszczonych rzeczy, które następnie służą rodzinom nie mogącym pozwolić sobie na zakup nowych ubrań.

Pomoc w zakresie ochrony zdrowia – jest to niezwykle ważny dla nas obszar. Oprócz pomocy osobom chorym staramy się angażować w edukację społeczną w zakresie profilaktyki zdrowia, organizując programy i wykłady o tematyce zdrowotnej. Angażujemy do nich lekarzy, specjalistów, dietetyków, trenerów personalnych, którzy bezpłatnie dzielą się swoją wiedza na temat wybranych zagadnień medycznych. Spotkania takie mają charakter wykładów, warsztatów bądź klubów zdrowia.

 

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Dolnośląski
ul. Żeromskiego 3
50-321 Wrocław

Nr konta bankowego:
36 2030 0045 1110 0000 0270 6630

JESTEŚMY PARTNEREM:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij